Dnia 22 kwietnia 2024 r. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pucku pod opieką wychowawców, wzięły udział w akcji "Zadbajmy razem o Nasze miasto" zorganizowanej przez Miasto Puck. W trosce o środowisko przedszkolaki porządkowały okolicę przedszkola.

Podczas obchodów z okazji "Dnia Ziemi" odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie "Moja Eko-zabawka". Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli się tego wyzwania i wykonali zabawkę. Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością. Wykonane zabawki były oryginalne, ciekawe i starannie wykonane. W konkursie wzięło udział 24 przedszkolaków. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody. Wielkie barwa dla wszystkich laureatów konkursu.